Ubytování ve srubu - vybavení - stravování

Popis ubytování - vybavení - stravování

Srub nabízí ubytování pro 2 až 5 osob v celkem 2 pokojích.

Ložnice a pokoje:
Po vstupu do srubu je meší chotba po pravá straně koupelna se sprchovým koutem
a wc.

Na levé straně je kuchyně s el. boilerem, celkově vybavenou kuchyňskou linkou, el. vařičem, ledničkou, mik. troubo. rychlovarnou konvici.

Chodbou se dostanete do oddělelé obývací místnosti s rohovou sedací soupravou, skříněmi LCD televizí a krbovými kamny na tuhá paliva.

Do dvou podkrovních ložnic se dostanete po dřevěném schodišti s obývací místnosti. Jedna dvoulůžková ložnice v podkroví, jedna třílůžková ložnice v podkroví, dvě přistýlky
v obývací části srubu.

Sociální zařízení:

Nově rekonstruovaná koupelna s wc, sprchovým koutem, umyvadlem a el. žebříkem. Možnost zapůjčení fénu, bez poplatku.

Vytápění:
Objekt je vytápěn kombinovaně. Koupelna elektrický žebřík. Obývací část a podkroví elektrický přímotop v kombinací s krbovými kamny na dřevo a dřevěné brikety.

Doprava, parkování:
Parkování je možno u objektu na as. parkovišti zcela zdarma a to pro min. 5 os. aut. Objekt je celoročně dostupný po místní komunikaci v zimním období doporučujeme mít ve vybavě vozu sněhové retězy. Přece jen jedete na valašsko: - )

Stravování:
Kuchyně srubu je plně vybavena k vaření, restaurace a obchod 300 m.

Vybavení srubu:

Srub je po kompletní rekonstrukci v srpnu 2014.Nová koupelna se sprchovým koutem a wc. Nová kuchyňská linka celkově vybavená s ledničkou, el. vařič(2 plotny), mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, elektrický boiler. V přízemí objektu je keramická dlažba, podkrovní pokoje mají plovoucí podlahy. Všechna okna jsou plastová (tříkomorová). V obývací části se nachází rohová sedací souprava, která slouží také jako 2 přistýlky, 3 x konferenční stolek, dále krbová kamna ve kterách se topí ekologickými dř. briketami, 2 dostatečně velké skříně k uložení os. věcí, Lcd televizor (81cm) s digitálním signálem (8TV, 4RAD, USB). Z obývací části je vstup na krytý balkón se zahradním nábytkem. U objektu je dále vemkovní posezení pro 8 osob, ohniště s grilem. V těsné blískostí je možno parkovat 2 os. auta.